Spolupracující organizace

1. škola tradiční čínské medicíny – TČM® – založena 1990

Škola tradiční čínské medicíny byla založena jako první svého druhu v Československu (České republice). Škola poskytuje kompletní vzdělání v oborech tradiční čínské medicíny – akupunktura, fytoterapie, tuina, dietetika a qigong. Spolupracuje s Tianjin university of traditional chinese medicine.

www.tcm.cz

ANDAO Institute

Poskytuje vzdělání v oborech tuina a qigong. Úzce spolupracuje s 1. školou tradiční čínské medicíny.

www.andao.cz

TCM Consulting and Publishing o.s.

TCM Consulting and Publishing o.s. je občanské sdružení, které šíří tradiční a moderní poznatky a tím pomáhá přispět k lepší kvalitě života společnosti. A to hlavně vydáváním tištěných publikací, knih a brožur, propagačních letáků a plakátů elektronických knih a provozováním internetových stránek a portálů.

www.tcmcap.cz

Komora TČM

Komora TČM je spolek, jehož cílem je podporovat dobré jméno tradiční čínské medicíny, sdružovat a zastřešovat praktiky TČM, dbát o jejich odbornou zdatnost a poskytovat informace veřejnosti.

www.komoratcm.cz

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.